Zapraszamy na zajęcia organizowane przez nas w roku szkolnym 2019/2020::* koło turystyczne * gry na instrumentach klawiszowych * zespół wokalno-taneczny ::koło bibułkarskie * koło haftu krzyżykowego * koło koronczarskie * koło malarskie * koło zręcznych rąk I* koło zręcznych rąk II*::zespół regionalny "Mała Istebna" * zespół regionalny "Mały Koniaków" * zespół taneczno-instrumentalny *

Galeria

Jesienne zajęcia w plenerze

Ilość zdjęć: 5

Uczestnicy koła komputerowego z Istebnej w akcji

pokaż więcej »

Warsztaty dla kolonistów z Iławy

Ilość zdjęć: 11

Zajęcia we współpracy z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 2 w Istebnej zorganizowali nauczyciele i specjaliści z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Koniakowie.

pokaż więcej »

Nasz pierwszy zagraniczny występ.

Ilość zdjęć: 10

Zdjęcia pochodzą z naszego występu w miejscowości Hrcava w Republice Czeskiej w dniu 5.07.2013. W tym dniu odbywały się w Hrcavie uroczystości odpustowe św. Cyryla i Metodego oraz jubileusz 1150 lecia ich przybycia do Europy.

pokaż więcej »

Zręczne ręce wyczarują prawie wszystko...

Ilość zdjęć: 16

Koło zręcznych rąk prowadzi pani Agata Polok. Zajęcia realizowane są w Szkole Podstawowej nr 1 w Koniakowie i - co widać na zdjęciach - cieszą się dużym powodzeniem.

pokaż więcej »

Przyszłe koronczarki w trakcie zajęć

Ilość zdjęć: 8

Koronczarstwo - zajęcia prowadzone przez panią Teresę Vavrać cieszą się dużym zainteresowaniem nawet u chłopców. Trudno się temu dziwić, gdyż koniakowskie koronki znane są na całym świecie.

pokaż więcej »

Mała Wielka Trójwieś w obiektywie Filipa Juroszka

Ilość zdjęć: 11

W ramach koła komputerowego robimy małe wycieczki w czasie których wykonujemy zdjęcia plenerowe, które następnie obrabiamy na naszych PC-tach. Tym razem swój talent ujawnił Filip.

pokaż więcej »

Zagraniczni goście podpatrywali nasze zajęcia

Ilość zdjęć: 36

Wizyta gości z Ukrainy w naszym Ognisku 28.05.2013

pokaż więcej »