Zapraszamy na zajęcia organizowane przez nas w roku szkolnym 2018/2019::koło bibułkarskie * koło haftu krzyżykowego * koło koronczarskie * koło malarskie * koło zręcznych rąk I* koło zręcznych rąk II*::koło gry na instrumentach klawiszowych * zespół śpiewaczy * koło gry na instrumentach smyczkowych::zespół regionalny "Mała Istebna" * zespół regionalny "Mały Koniaków" * zespół taneczno-instrumentalny *

Aktualności

06 czerwca 2018 09:21 | Aktualności

Debiutancki występ młodszej grupy zespołu "Mały Koniaków"

Po dłuższej przerwie na scenę powraca zespół "Mały Koniaków".

W miniony poniedziałek (4 czerwca 2018 r.) młodsza grupa Dziecięcego Zespołu Regionalnego "Mały Koniaków" miała okazję zaprezentować się podczas uroczystości z okazji Dnia Rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Koniakowie-Rastoce. 

Cały występ został przyjęty z wielkim entuzjazmem przez wszystkich zaproszonych gości. Należy podkreślić że w zdecydowanej większości dla dzieci był to ich debiut. Tym bardziej należą się im gromkie brawa. 

Gratulujemy z całego serca a na ręce pana Bartłomieja Rybki (szefa zespołu) składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie grupy młodych tancerzy.

Już dziś zapraszamy na kolejny występ, w najbliższą sobotę 9 czerwca 2018 r podczas III Festynu Kóniokowianów w Szkole Podstawowej nr 1 w Koniakowie.

Poniżej kilka ujęć z występu. Zapraszamy do obejrzenia.

Przeczytano: 152 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: