Zapraszamy na zajęcia organizowane przez nas w roku szkolnym 2018/2019::koło bibułkarskie * koło haftu krzyżykowego * koło koronczarskie * koło malarskie * koło zręcznych rąk I* koło zręcznych rąk II*::koło gry na instrumentach klawiszowych * zespół śpiewaczy * koło gry na instrumentach smyczkowych::zespół regionalny "Mała Istebna" * zespół regionalny "Mały Koniaków" * zespół taneczno-instrumentalny *

Aktualności

18 grudnia 2018 10:59 | Aktualności

Spotkanie Opłatkowe

Jak co roku  Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Koniakowie zostało zaproszone do przygotowania Spotkania Opłatkowego Dyrektorów Szkół i Placówek oświatowych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie. W spotkaniu wziął udział  Pan Starosta Mieczysław Szczurek oraz Pani Wicestarosta Janina Żagań a także inni członkowie Straostwa Poaiwtowego wraz z Panią Naczelnik Wydziału Edukacji Marią Pindur. Spotkanie odbyło się tradycyjnie w Sali Sesyjnej Starostwa w dniu 13 grudnia 2018 r.

 

Uroczystość uświetnili młodzi kolędnicy. Zaśpiewali i zagrali kolędy i pastorałki Beskidu Śląskiego. Nie obyło się również bez tradycyjnego "połazowania" z połaźniczką.

Całośc grupy przygotował: pan Bartłomiej Rybka z pomocą  pani Urszuli Gruszki a towarzyszyli im także młodzi muzykanci na heligonkach i skrzypcach wraz z panem Błażejem Knopiek i panią dyrektor Aleksandrą Lipowską.

 

Tak jak w poprzednich latach całość dekoracji przygotowały niezawodne panie: Teresa Vavrać, Agata Polok, Grażyna Haratyk, Sabina Polok i Barbara Bielesz. 

Serdecznie gratulujemy wspaniałego występu i przepięknej dekoracji sali.

Całośc relacji można obejrzeć na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Zapraszamy!!!


Przeczytano: 107 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: