Zapraszamy na zajęcia organizowane przez nas w roku szkolnym 2018/2019::koło bibułkarskie * koło haftu krzyżykowego * koło koronczarskie * koło malarskie * koło zręcznych rąk I* koło zręcznych rąk II*::koło gry na instrumentach klawiszowych * zespół śpiewaczy * koło gry na instrumentach smyczkowych::zespół regionalny "Mała Istebna" * zespół regionalny "Mały Koniaków" * zespół taneczno-instrumentalny *

Aktualności

06 marca 2019 09:36 | Aktualności

Świąteczne kolędowanie na Kubalonce

W dniu 30 grudnia 2019 r. po Mszy Św. o godz. 11 dzieci z koła gry na nstrumentach smyczkowych pod kierunkiem Aleksandry Lipowskiej zagościły ze swoim góralskim kolędowaniem w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Podwyższenia Krzyżą Świętego na Kubalonce w Istebnej na zaproszeniem ks. proboszcza Grzegorza Goliasza.

 

Z wielką radością mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności wykonując kolędy i pastrorałki z terenu Trójwsi.

Zaprosiliśmy również do współnego kolędowania gości, którzy zechcieli nas posłuchać. Przyjęło się to z ogromnym entuzjazmem. W drewnianym kościółku wzimowy i świąteczny czas rozbrzmiała górlaska kolęda.

Z tego miejscarównież kierujemy serdeczne podziękowania w kierunku pana Błażeja Knopka za włączenie się do współnego muzykowania.

Żywimy ogromną nadzieję na kolejne nasze spotkanie. Może stanie się to tradycją...

Zapraszamy do krótkiej fotorealacji. 

 

Przeczytano: 98 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: