Zapraszamy na zajęcia organizowane przez nas w roku szkolnym 2019/2020::* koło turystyczne * gry na instrumentach klawiszowych * zespół wokalno-taneczny ::zespół regionalny "Mała Istebna" * zespół regionalny "Mały Koniaków" * zespół taneczno-instrumentalny * ::koło bibułkarskie * koło haftu krzyżykowego * koło koronczarskie * koło malarskie * koło zręcznych rąk I* koło zręcznych rąk II*

Aktualności

26 grudnia 2013 23:44 | Aktualności

Opłatek w Starostwie

Kolejny już raz zostaliśmy zaproszeni do występu na spotkaniu opłatkowym z dyrektorami szkół i placówek oświatowych powiatu cieszyńskiego, które odbyło się w sali sesyjnej cieszyńskiego starostwa. W tym jakże ciepłym i miłym spotkaniu udział wzięli nasi młodzi artyści z zespołu regionalnego i z koła gry na instrumentach smyczkowych prowadzonych przez panią Olę Lipowską a także dzieci z koła prowadzonego przez panią Marzenę Suszka.

Po krótkim programie artystycznym, w którym zaprezentowano kolędy i pastorałki charakterystyczne dla naszego Beskidu oraz tradycyjne w Trójwsi Beskidzkiej płazowanie, najmłodsze dzieci wręczyły piękne „połaźniczki” władzom powiatu cieszyńskiego ze Starostą Cieszyńskim Jerzym Nogowczykiem na czele. Następnie wszystkich zaproszono do stołu.

Na uwagę zasługuje również fakt, że sala sesyjna została pięknie udekorowana przez naszych nauczycieli i specjalistów a elementy wystroju powstały na zajęciach organizowanych przez nasze Ognisko.

Z wypowiedzi wielu ważnych osób obecnych na spotkaniu wynikało, że za rok znów zostaniemy zaproszeni…

 

Foto: Starostwo Powiatowe w Cieszynie

Przeczytano: 3064 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: