Zapraszamy na zajęcia organizowane przez nas w roku szkolnym 2019/2020::* koło turystyczne * gry na instrumentach klawiszowych * zespół wokalno-taneczny ::zespół regionalny "Mała Istebna" * zespół regionalny "Mały Koniaków" * zespół taneczno-instrumentalny * ::koło bibułkarskie * koło haftu krzyżykowego * koło koronczarskie * koło malarskie * koło zręcznych rąk I* koło zręcznych rąk II*

Aktualności

09 stycznia 2014 23:46 | Aktualności

Z naszym kolędowaniem dotarliśmy również na Zapasieki

Na zaproszenie pani Doroty Małyjurek - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce- Zapasiekach, Ogniskowa Kapela w dniu 20.12.2013 r.  udała się z kolędowaniem do tamtejszej szkoły. Dzieci z poszczególnych klas przedstawiły ciekawy program świąteczny.

Na koniec swój pokaz dali wychowankowie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Koniakowie, którzy uczestniczą na zajęcia Koła instrumentów smyczkowych prowadzonego przez panią Marzenę Suszka w tejże szkole.

Były kolędy i powinszowania z połaźniczką oraz solowe występy instrumentalne i wokalne.  Wszyscy zebrani na tym przedświątecznym spotkaniu czerpali niezwykle dużo radości z czasu jaki mogli wspólnie spędzić. Mamy nadzieję, że będziemy mogli znowu zawitać  w tej małej ale jakże sympatycznej szkole.

Przeczytano: 777 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: